باز کردن چشم سوم و چاکرای ششم با امواج بینورال و فرکانس ۹۳۶ هرتز

باز کردن چشم سوم با امواج بینورال و 936 هرتز

زمانی که در حال مدیتیشن هستید، ممکن است وجود چشم سوم و اثرات آن را متوجه شوید بدون اینکه حتی تلاشی کنید. با اینحال می‌توانید به صورت آگاهانه در طول مدیتیشن روی چشم سوم خود (جایی بین ابروهایتان) تمرکز کنید. این موضوع را بخاطر بسپارید که نباید با شدت و فشار روی این ناحیه تمرکز کنید بلکه باید تنها از چشم سوم و حس کردن آن آگاه باشید.

هنگامی که روی محدوده‌ی چشم سوم خود تمرکز می‌کنید، کمی احساس سوزش یا سوزن سوزن شدن خواهید داشت، یا ممکن است کمی فشار و ارتعاش در قسمت پیشانی خود حس کنید. این موضوع همیشه به این معناست که چشم سوم در حال بیدار شدن است، و مهم نیست اگر این حس سوزش و ارتعاش خیلی جزئی باشد.

پس از چند روز یا در اولین روزی که برای باز شدن چشم سوم خود تلاش می‌کنید، ممکن است رنگ‌هایی در فضا ببینید. همچنین ممکن است بیشتر از قبل، چشم سوم و توانایی‌های آن را حس کنید؛ اگرچه این اتفاق به ندرت رخ می‌دهد.

با باز شدن چشم سوم (یا همان چاکرای ششم) حس ششم شما نیز تیز‌تر می‌شود و با جهان همگام و هماهنگ‌تر خواهید شد. صفات شخصیتی شما احتمالا تغییر چشمگیری نخواهد کرد اما دانش و آگاهی بیشتری نسبت به این دنیا و دیگران پیدا خواهید کرد.

چگونه متوجه خواهید شد که چشم سوم خودتان را بیدار کرده‌اید؟

  • شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که چشم سومتان باز شده است وقتی که چشم‌هایتان را می‌بندید چیزهایی از این قبیل ببینید:
  • طیف‌های رنگی سفید، آبی و بنفش
  • نقطه‌های سفید پررنگ
  • آسمانی سیاه با ستاره‌های بیشمار
  • اشکالی به صورت چشم،مربع، دایره و یا اشکالی به رنگ آبی و بنفش

این‌ها همه نشانه‌هایی مبنی بر فعال شدن چشم سوم شماست.

چه مدت طول می‌کشد تا چشم سوم و چاکرای ششم باز شود؟

در واقع سوال اصلی این نیست که چقدر زمان نیاز است تا چشم سوم باز شود. این سوال یک موضوع نسبی است. از لحاظ تکنیکی اگر شما تنها به پتانسیل‌های دیدن از طریق چشم سوم فکر می‌کنید، در واقع به این معناست که چشم سوم شما به طور صد در صد باز نیست و از احساسات و فیزیک خود برای دیدن آن چیزی که واقعی‌ست استفاده می‌کنید. باید بدانید دیدن با چشم سوم یک مهارت است که فرد تا پایان عمر خود می‌تواند آن را پرورش و توسعه دهد.

باز بودن چشم سوم به چه معناست؟ اینکه شخص روی توانایی چشم سوم خود به اندازه‌ای حساب کند که به آنچه می‌بیند و حس می‌کند اعتماد داشته باشد. این درجه‌ی اعتماد بین افراد مختلف فرق می‌کند.

این موضوع اهمیت زیادی دارد که هرگز برای تسلط و یادگیری فرآیند عملکرد چشم سوم و چاکرای ششم عجله نداشته باشید. به علاوه نباید با استفاده از چشم سوم در پتانسیل‌های آن غرق شوید. با صبر و شکیبایی، تمرین‌ خودتان را در جهت باز کردن چشم سوم با روش‌هایی مختصر‌تر گره بزنید. در غیر این صورت ایده‌های بالقوه با هم ترکیب می‌شوند و چیزی متفاوت و گمراه کننده می‌سازند.

به این خاطر که ما همیشه می‌خواهیم از باز بودن چشم سوم خود اطمینان حاصل کنیم، معمولا ایده‌‌ها و دیدگاه‌های خام خود را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم قبل از آنکه واقعا زمان لازم برای پردازش آن‌ها صرف کرده باشیم.

وقتی با دیگران صحبت می‌کنید بهتر است هیجان زده نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. به علاوه بهتر است آن‌ها را بیش از حد در جریان انرژی چشم سوم و چاکرای ششم خود نگذارید در غیر اینصورت:

  • آنچه شما تجربه می‌کنید دچار تحریف می‌شود یا ممکن است از بین برود.
  • افراد از شما فاصله خواهند گرفت و یا حتی شما را ترک می‌کنند.
  • از شکست در روابط خود دچار ناامیدی می‌شوید.
  • ناامیدی باعث ایجاد درگیری و خستگی بیش از حد شما می‌شود و همین موضوع باعث قطع کامل توانایی‌های چشم سوم می‌شود.
  • این موضوع باعث می‌شود از مسیر طبیعی و سالم زندگی دور شوید.

و در نهایت چشم سوم شما دوباره بسته خواهد شد، زیرا شما قادر به تایید پتانسیل‌های خود و آنچه حس می‌کنید و می‌بینید، نیستید.

شک و تردید، عملکرد چشم سوم را مختل می‌کند و به آسانی باعث از بین رفتن توانایی‌های بالقوه و در نهایت بسته شدن چشم سوم می‌شود. پس بهتر است برای کشف کردن زمان بگذارید و صبور باشید. در حین این فرآیند اتصال به واقعیت این دنیا بسیار حیاتی‌ست. در صورتی که افراد معمولا اتصال و ارتباط خود را با این دنیا از دست می‌دهند. همین موضوع باعث از دست رفتن اعتماد و ایمان شخصی افراد می‌شود. مشکلی نیست اگر هیجان زده‌اید، اما بیشتر افراد هیجان و اشتیاق شما را به روش غلطی تفسیر می‌کنند زیرا آن‌ها خودشان نیز به حقیقت درونی خود اعتماد ندارند. پس به آرامی و آهستگی درونیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در نتیجه خواهید دید که افراد به صورت مثبت و موثرتری به شما واکنش نشان خواهند داد.

گاهی برای باز شدن چشم سوم نیاز به گذشت یک عمر است. صبر و اعتدال باعث می‌شود چشم سوم و چاکرای ششم شما با سرعت طبیعی خود شروع به فعال شدن و باز شدن نماید.

در ادامه می‌توانید به یک ساعت موزیک امواج بینورال و فرکانس ۹۳۶ هرتز برای باز کردن چشم سوم، چاکرای ششم و مدیتیشن به صورت آنلاین گوش دهید یا فایل آن را دانلود نمایید. حتما در محیطی آرام و خلوت و با هدفون به این موزیک گوش کنید.

دانلود فایل صوتی باز کردن چشم سوم و چاکرای ششم با امواج بینورال و فرکانس ۹۳۶ هرتز

 


این مطلب رو با دوستان خودتون به اشتراک بذارید

نویسنده و مترجم

مرتضا توزنده‌جانی

مرتضا توزنده‌جانی

نویسنده و گوینده. علاقمند به طبیعت، مدیتیشن و دیدن

نظر خودتون رو بنویسید