آهنگ صبحگاهی برای شروع یک صبح دل‌ انگیز، پر نشاط و تمرکز خلاقانه

آهنگ صبحگاهی

اگه به دنبال آهنگ بی کلام برای صبح هستید و نیاز دارید صبح‌ها وقتی که از خواب بیدار میشید احساس انرژی و انگیزه کنید. اگه دوست دارید صبح‌ها تمرکز بیشتری برای انجام کارهاتون داشته باشید. پس بهتره حتما گوش دادن به این آهنگ صبحگاهی بی کلام و آرامش بخش رو برای شروع یک صبح دل‌ انگیز امتحان کنید.

این آهنگ صبحگاهی برای گوش کردن با چشم‌های باز تنظیم شده، زمانیکه در حال انجام کاری هستید که نیاز به آرامش خاطر داره و یا هنگامی که تازه از خواب بیدار شدید. قطعه‌‌ای با تمپوی سریع و ترکیبش با صدای ملایم بادزنگ‌ها.

تمرکز خلاقانه اشاره به حالتی ذهنی‌ داره که هنرمندها، نویسنده‌ها و نوازنده‌ها در اون حالت، اثری خلاقانه به دنیای واقعی اضافه می‌کنند. این قطعه باعث افزایش چشمگیر امواج آلفای مغز شما و همچنین کاهش امواج بتا میشه، دقیقا حالتی که خستگی محو خواهد شد و ایده‌های خلاقانه به جریان خواهند افتاد.

بیشتر بخوانید:  چگونه هر صبح با انگیزه و شاد از خواب بیدار شویم؟

این آهنگ صبحگاهی آرامش بخش به شدت مناسب گوش دادن حین خوندن یه کتاب داستانی هم میتونه باشه. گوش دادن این آهنگ رو به خانم‌های حامله، به افرادی که دارو مصرف می‌کنند و در بستر بیماری هستند، یا پشت فرمون ماشین و در حین رانندگی پیشنهاد نمیشه.

این آهنگ صبحگاهی بی کلام رو می‌تونید هم با هدفون و هم بدون هدفون گوش کنید، اما اگه در محیط پر سر و صدایی حضور دارید حتما هدفون بذارید.

صبحی با انگیزه و دل انگیز رو با گوش دادن به این آهنگ پر انرژی یک ساعته شروع کنید.

همین حالا می‌تونید ۵۵ دقیقه موسیقی صبحگاهی را به صورت آنلاین گوش دهید و یا دانلود نمایید:

  • مدت زمان: ۵۵:۴۴
  • حجم: ۷۶ مگابایت
  • کیفیت: ۱۹۲kbps
  • فرمت: MP3

دانلود مستقیم: لینک دانلود موسیقی صبحگاهی برای یک صبح دل انگیز


آهنگ آرامشبخش


این مطلب رو با دوستان خودتون به اشتراک بذارید

نویسنده و مترجم

مرتضی توزنده‌جانی

مرتضی توزنده‌جانی

نویسنده‌ی خلاق | گوینده | علاقمند به طبیعت، دیدن و درون

درون رو در فضای مجازی دنبال کنید

نظر خودتون رو بنویسید

error: