موسیقی بیکلام برای تمرین یوگا در خانه

آهنگ برای تمرین یوگا در خانه

گاهی اوقات انجام بعضی کارهای ساده‌، باعث ایجاد یه حس و حال خوب میشه. امروزه در زندگی مدرن استرس‌ها و تنش‌های زیادی رو در طول روز تجربه می‌کنیم و اگه بعد یه مدت حواس‌مون به حال خوب درون‌مون نباشه، افسرده و بی‌حال میشیم و حتی شاید مریضی به سراغ‌مون بیاد.

خوشبختانه یوگا به وجود اومده که باعث حال خوب انسان‌ها بشه. شاید شما هم از فواید بینظیر یوگا خبر داشته باشید. البته فرقی نمیکنه که در منزل یا باشگاه تمرین یوگا انجام دهید. در حالت اول، یعنی انجام تمرین یوگا در خانه طبیعتا با آزادی‌های بیشتری روبرو هستیم: مثلا می‌تونیم شمع و عود روشن کنیم و در حین تمرین یوگا آهنگ پخش کنیم.

امروز قراره با هم یک موسیقی یوگا بشنویم. قبل از شروع، به یاد داشته باشیم که هر نوع آهنگ برای یوگا مناسب نیست. به نظر من بهتره آهنگ های یوگا بیکلام باشه، موسیقی بیکلام برای یوگا باعث میشه حواس‌مون کمتر پرت بشه و در حین انجام تمرینات به اتفاقات گذشته و آینده کمتر فکر کنیم.

البته این یک قانون صلب و غیرقابل تغییر نیست. هر کدام از ما یه شخصیت و کاراکتر منحصربفرد داره و طبیعتا سلیقه‌ی موسیقیایی ما نیز با هم متفاوت است. پس حین انتخاب آهنگ برای یوگا، باید قطعه‌ای رو انتخاب کنیم که بهمون حس و حال خوبی رو ببخشه.

چه چیزی بهتر از این؟ حین انجام یوگا یک عود خوشبو روشن و یک موسیقی لذت‌بخش و آروم پخش کنیم. انجام این دو کار ساده، باعث میشه تمرین یوگا به تفریحی بسیار بسیار لذت‌بخش تبدیل بشه.

همین حالا میتونید فایل صوتی آهنگ برای یوگا رو دانلود کنید یا به صورت آنلاین گوش دهید:

دانلود فایل موسیقی بیکلام برای یوگا

این مطلب رو با دوستان خودتون به اشتراک بذارید

نویسنده و مترجم

مجتبا توزنده‌جانی

مجتبا توزنده‌جانی

ایده‌پرداز و بلاگر. عاشقِ نوشتن، موسیقی، خونه و طراحی داخلی

نظر خودتون رو بنویسید