موسیقی ۴۳۲ هرتز برای پاکسازی هاله‌ی انرژی، افزایش انرژی مثبت و پاکسازی چاکراها

فرکانس موسیقی ۴۳۲ هرتز از لحاظ علمی با فرکانس خالص طبیعت و جهان کاملا تطابق دارد. آهنگی که بر اساس فرکانس ۴۳۲ هرتز تنظیم شده باشد دارای انرژی درمانگر است، زیرا بنیان طبیعت بر اساس الگوهای فرکانس ۴۳۲ هرتز بنا شده است.

بر اساس نظریات برایان تی.کالینز محقق و موزیسین، بزرگترین موسیقیدان‌های تاریخ همچون موتزارت و وردی، موسیقی خود را روی فرکانس طبیعی ۴۳۲ هرتز تنظیم می‌کردند، فرکانسی که دقیقا بر اساس حرکات کهکشان‌ها و ریتم طبیعت حرکت می‌کند.

در سال ۲۰۰۸ یک روزنامه‌نگار هلندی به نام «ریچارد هویسکن» کمیته «بازگشت به ۴۳۲ هرتز» را تاسیس کرد که مدعی هستند این فرکانس در فرهنگ‌های باستانی مورد استفاده قرار گرفته است، و بر روی ابزارهای قدیمی مثل ویولن استادیواریوس هم یافت شده است. این افراد خواهان استفاده‌ی هرچه بیشتر از این فرکانس در صنعت موسیقی هستند.

وقتی می‌خواهید به آرامش دست پیدا کنید، ذهن‌تان رو روشن کنید، خلاقیت‌تون رو جاری کنید، و اشتیاقتان را برای زندگی  و کارهای شخصی دوباره پیدا کنید، به این موسیقی برای افزایش انرژی مثبت گوش کنید.

مطمئن باشید که وقت کافی در اختیار دارید، چرا که مغز حدود ۷ دقیقه زمان نیاز داره تا تحت تاثیر محرک‌های صوتی قرار بگیره. برای تجربه‌ی کامل آرامش از طریق این قطعه‌ی موسیقی به خودتون ۱۵ الی ۳۰ دقیقه زمان بدهید. بهتره از هدفون استریو و با کیفیت بالا برای گوش دادن به این موسیقی استفاده کنید

تمام این فرکانس‌ها و تاثیرات آن‌ها بر مغز طی ۴۰ سال گذشته توسط دانشمندان مختلف مورد بررسی قرار گرفته است، که عمدتا این تحقیقات مربوط به انستیتوی مونرو است.

بر اساس یافته‌های دانشمندان القای فرکانس‌های طبیعی با استفاده از ضرب‌های دوقطبی مانند موسیقی ۴۳۲ هرتز باعث افزایش انرژی مثبت، افزایش قدرت تمرکز، پاکسازی چاکراها و انرژی های بدن، پاکسازی هاله انرژی، تنظیم چاکراها و افزایش توانایی یادگیری می‌شود.

در ادامه میتونید ۱ ساعت موسیقی ۴۳۲ هرتز رو دانلود نمایید و یا به صورت آنلاین به دو دقیقه اول فایل گوش دهید:

لینک دانلود مستقیم

دانلود از آپلودبوی

موسیقی برای مدیتیشن

بیشتر بخوانید:  باز کردن چشم سوم و چاکرای ششم با امواج بینورال و فرکانس ۹۳۶ هرتز

این مطلب رو با دوستان خودتون به اشتراک بذارید

نویسنده و مترجم

مرتضا توزنده‌جانی

مرتضا توزنده‌جانی

نویسنده و گوینده. علاقمند به طبیعت و دیدن

38 دیدگاه

نظر خودتون رو بنویسید